COLORVU - FAREBNÝ OBRAZ NEPRETRŽITE. NOVÁ TECHNOLÓGIA HIKVISION

Od uvedenia analógovej televízie s vysokým rozlíšením na trh sa v tejto oblasti veľa zmenilo ... Objavili sa riešenia ako PoC (Power Over Coax) alebo kamery s rozlíšením 8 megapixelov. 

V súčasnosti bola prekročená ďalšia hranica s podnetom, pretože na trh CCTV vstúpili supercitlivé kamery TurboHD 5.0 ​​v technológii ColorVu od značky Hikvision.

colorvu

 

V čom vyniká ColorvU?

 

Hikvision-ColorV

 

  • Citlivosť 0,0005 lux
  • Prevodník s technológiou SmartFSI
  • Objektív so svetelnosťou F1,0
  • Iluminátor bieleho svetla

 Výkonné možnosti snímania detailov pri slabom osvetlení fotoaparátov Hikvision ColorVu sú výsledkom dvoch prelomových riešení hardvérovej technológie: pokrokových objektívov a vysoko výkonných snímačov. V kombinácii s dodatočným osvetlením určeným pre veľmi slabé svetelné podmienky poskytujú kamery ColorVu obrázky plné farebných detailov, keď ich práve potrebujete.

Až donedávna sa pre zariadenia s náročnými svetelnými podmienkami odporúčali kamery Turbo HD zo série D9T (citlivosť 0,003 Lux @ (F1,2, AGC ON)).

V súčasnosti sa objavila alternatíva v podobe kamier z radu ColorVu (citlivosť 0,0005 Lux @ (F1,0, AGC ON)), označených v symbole ako DFT, napríklad kamera DS-2CE12DFT-F. Jej citlivosť je viac ako desaťkrát vyššia, o čom svedčia nielen čísla, ktoré sa dajú prečítať v údajových listoch, ale potvrdili to aj početné testy. Výraznou a doteraz nevídanou vlastnosťou je použitie iluminátora viditeľného svetla, ktorý nahrádza infračervený prívit WDR. Dióda má tiež preventívny účinok, môže dodatočne osvetliť príjazdovú cestu, prístup do domu atď. Vďaka nej v kombinácii s veľmi vysokou citlivosťou, pokrokovým prevodníkom a objektívom s vysokou svetelnou citlivosťou.

colorvu-page-image

 

 

Vďaka farebnému obrázku vidíte skutočnú verziu udalostí.

Hikvision je už roky lídrom v bezpečnostnom priemysle v oblasti technológie spracovania obrazu. Pokračovaním tejto tradície je nová, efektívna technológia - Hikvision ColorVu. Technológia ColorVu umožňuje priemyselným kamerám snímať farebné obrázky aj na veľmi slabo osvetlených miestach. Sledujte video vľavo a uvidíte, ako vám farba môže ukázať skutočný príbeh.

Ku krádeži, neoprávnenému zasahovaniu a ďalším zločinom dochádza pod rúškom tmy.

Pri použití konvenčnej infračervenej kamery na nočné sledovanie sú ľudia, vozidlá alebo iné dôležité objekty rozmazané a splývajú s pozadím, čo sťažuje rozpoznanie detailov.

Farebné informácie sú v mnohých prípadoch rozhodujúce a sú vynikajúcim zdrojom údajov a analýz. Bežné kamery však často nedokážu zachytiť dôležité detaily, keď vykresľujú iba čiernobiele obrázky. Technológia ColorVu je naše riešenie, ktoré rieši tento častý problém, s ktorým sa stretáva veľa používateľov bezpečnostných systémov.

ColorVu Turbo Camera letak

ColorVu-IP-KAMERA-LETAK